Форум Медико-психологічного центру БДМУ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Медико-психологічного центру БДМУ » Задаємо запитання психологу » Виплати по страховому полісу


Виплати по страховому полісу

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Хто має автівку знає що в Україні діє обов'язкове автострахування. От мені цікаво, чи всі страхові пропонують однакові умови? За що саме буде платити страхова компанія по полісу?

0

2

Kolobok написал(а):

Хто має автівку знає що в Україні діє обов'язкове автострахування. От мені цікаво, чи всі страхові пропонують однакові умови? За що саме буде платити страхова компанія по полісу?

Ви цілком праві, автоцивілка в Україні є обов'язковою, і кожен водій має її оформляти. Однак умови цього страхування можуть відрізнятися в різних страхових компаніях. От мені, як автовласнику, під час оформлення поліса ОСЦПВ дуже цікаво було дізнатися, за що саме відповідатиме страховик у разі настання страхового випадку.

Виявилося, що згідно із законодавством, за полісом автоцивілки страхова компенсує збитки, завдані третім особам внаслідок ДТП. Це можуть бути витрати на лікування потерпілих, відшкодування за пошкодження їхнього майна тощо. Однак є низка виключень, коли страховик має право не платити.

Наприклад, якщо ДТП сталася через навмисні дії водія або в стані алкогольного/наркотичного сп'яніння. Також не покриватимуться збитки, якщо в автомобілі було більше людей, ніж офіційно дозволено. 

Крім того, у разі викрадення авто чи угону, шкода відшкодовуватися не буде. За це існує інший вид страхування - КАСКО.

Детальніше про те, за що саме відповідає автоцивілка, а за що ні, можна почитати в цій ґрунтовній статті https://galinfo.com.ua/news/za_shcho_st … 08365.html сподіваюсь вам буде цікаво.

0


Вы здесь » Форум Медико-психологічного центру БДМУ » Задаємо запитання психологу » Виплати по страховому полісу


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz