Форум Медико-психологічного центру БДМУ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Медико-психологічного центру БДМУ » Психологічні інтенсиви минулих років » Психологічні інтенсиви минулих років


Психологічні інтенсиви минулих років

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

У цій гілці прошу ділитись враженнями про психологічні інтенсиви минулих років (що сподопалось, що не зовсім...). Для початку пропоную замітку Романа Тєліцина, датовану 2010 роком, яка не була раніше опублікована. Мені особисто подобаються два місця – там де про кліщів і там де про танкістів. Поліщук

Одного разу зробивши щось добре, важко потім робити це з кожним роком краще. Я про психологічний інтенсив  в Репужинцях. Хлібом-свічкою і терапевтичним ефектом відсвяткували п’ятирічний ювілей проекту. Досвід і задоволення - два ключових слова у відповідях учасників, на питання про враження від інтенсиву. Ще б пак, ось наприклад географія тренерів: Чернівці, Київ, Вінниця, Тернопіль, Львів. Про якість навіть не згадую, бо з цим в Репуженцях жорстко – не справився, наступного року не запросять. Уявіть собі враховують думку студентів. Скажу більше: стан студентів на час закінчення інтенсиву є основним критерієм ефективності проведеної роботи. Саме так: ліс, Дністер, ярмарок напрямків психотерапії – і жодної неадекватної пики(це я про алкоголь та інші негаразди). Бо не було ні від чого, ні для чого. Для зняття механізмів захисту був колектив професіоналів в особах Пендерецької О., Толочко І., Попелюк О., Добродняк О., Байгузіної І., Гайзолишина В., ну і метра психоаналізу – проф. Чебана О. (Тут взагалі про тренерів можна окрему статтю писати… тому не писатиму про них більш нічого.) Честь їм і хвала. А на рахунок релаксації і зняття емоційної напруги, добре спрацювали процес-групи і якісно організоване дозвілля. Посвята незіпсутих, аукціон, день народження Маклухи Маклая – щовечора яскраві і несподівані події. Подякувати потрібно, взагалі, всім: починаючи з погоди, яка порадувала, закінчуючи кліщами, які давали змогу роздивитись ближнього зблизька. І окрема подяка вінницьким студентам за участь в проекті і взагалі. І, звісно, окреме задоволення від того, що Репуженці, взагалі відбулися. Стільки було сумнівів і перешкод. Треба віддати належне Поліщуку О.Ю. за наполегливість і ентузіазм в організації цього проекту. Танкіст він і є танкіст! Дякую. Дякую Вам особисто і керівництву БДМУ за цю шикарну можливість дослідити себе, проявити себе, і цілий тиждень прожити в гурті таких самих ненормальних(в хорошому смислі) як і я. Досвід отриманий тут буде використаний в моїй практиці ще цього року, а задоволення буде слугувати сильною мотивацією приїхати в Репуженці наступного.
Сподіваюсь зустрінемось біля Дністра в 2011!

Тєліцин Р.

лікар-психолог

0

2

Классно! Я тоже хочу присоединиться в этом году. Какие планы на 2021 год?

0

3

:D

0


Вы здесь » Форум Медико-психологічного центру БДМУ » Психологічні інтенсиви минулих років » Психологічні інтенсиви минулих років


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz